Бормовий Руслан Володимирович

Бормовий Руслан Володимирович

Оганізатор таборів RANGER CAMP UKRAINE та MOUNTAIN RANGERS Освіта: у 2006 році отримав диплом магістра "Економічної кібернетики" Із 2008 року організовує Міжнародні та Всеукраїнські воєнізовані ігри, реконструкторські та історично-моделюючі кілька добові міроприємства. У 2014 році у якості військового добровольця ніс службу на кордоні із Білорусією, та на східному кордоні із Росією у складі групи ДВСЗ Східного регіонального управління. На початку 2015 року офіційно започаткував громадську організацію «Зелений маяк» де займаються діти із 4-х по 11-ті класи, студенти та молодь.

Яриніч Сергій Ярославович

Яриніч Сергій Ярославович

Співорганізатор RANGER CAMP UKRAINE. Освіта: Отримав у 2016 році диплом магістра «Педагогіка Вищої школи» (м.Київ) Регулярно бере участь у різного роду легкоатлетичних забігах, являється як учасником так і призером: «Kyiv Half Marathon – 2015», фінішер «Півмарафон на 21 км. Kyiv Half», призер «Легкоатлетичний крос» м.Київ, фінішер «Півмарафон на 21 км. м.Ковель» та інші. Учасник відкритого кубку із рукопашного бою м.Івано-Франківськ. 3-тє місце. 2010р.

Тимощук Олександр Володимирович

Тимощук Олександр Володимирович

Освіта: Економічна /менеджмент організацій (магістр), навчання триває Учасник та переможець чемпіонатів України з баскетболу 3х3. Чемпіон України Шкільної баскетбольної ліги з баскетболу 3х3 (2016 рік) . Гравець команди "СНУ ім. Лесі Українки", чемпіон Студентської баскетбольної ліги у дивізіоні Захід-1. Член баскетбольної команди "Старий Луцьк - Університет". Чемпіон Вищої баскетбольної ліги України 20\21. Призер і переможець міських, районних і обл. змагань з легкої атлетики.

Горошкевич Роман Володимирович

Горошкевич Роман Володимирович

Тренер-інструктор. Освіта: 2009-2012 рр. Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна», спеціальність «фізична реабілітація та спорт». Стаж занять бойовими мистецтвами – 20 років. Досвід тренерської роботи – 10 років. Неодноразовий чемпіон та призер всеукраїнських та обласних турнірів та змагань з боротьби дзюдо, сумо, самбо та бойове самбо. У 2008 році виконав розряд в майстри спорту з дзюдо, у 2011 році – з сумо, а у 2018 році – з боротьби самбо.

Бахішев Максим

Бахішев Максим

Інструктор Освіта: середня спеціальна. Активний учасник страйкбольної команди Ш.Т.У.Г. (Рівненська обл. м.Радивилів) Чемпіон страйкбольного турніру «Bodyguard team 2013» у складі команди Ш.Т.У.Г. (2013 р.) Переможець турніру «Bodyguard team 2013» а також відзнака в номінації краща «Тактична пара fire-операторів». Співорганізатор та учасник добових військово-прикладних рейдів (маршрути +25 км) Учасник Всеукраїнських страйкбольних заходів «Відкриття сезону» від Федерації страйкболу України (2012-2013 роки)

Геращенко Олексій Олексійович

Геращенко Олексій Олексійович

Освіта: Закінчив Технічний ліцей НТУУ "КПІ". Колишній гравець хокейного клубу України "Сокіл" (м.Київ), та футбольного клубу "Зміна"(м.Київ). Постійний учасник різноманітних аматорських турнірів по футболу. Займався стрибками на батуті і неодноразово займав призові місця на змаганнях міських та обласних змаганнях.

Кузін Євген Валерійович

Кузін Євген Валерійович

Освіта: Вища не повна (триває навчання). Із 2015-2018 року кадет військово-патріотичного центру «3-й полк». Із 2019 року інструктор ВПЦ «3-й полк» та молодіжного простору «Вершина», який працює із дітьми та молоддю віком, 8-16 років. Курсант-рейнджер табору RANGER CAMP UKRAINE із 2017 року. ДВА рази обрався командиром навчального взводу. ТРИ рази здобував звання RANGER у таборі РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА.