Бормовий Руслан Володимирович

Бормовий Руслан Володимирович

Оганізатор та головний інструктор RANGER CAMP UKRAINE Освіта: у 2006 році отримав диплом магістра "Економічної кібернетики" Із 2008 року організовує Міжнародні та Всеукраїнські воєнізовані ігри, реконструкторські та історично-моделюючі кілька добові міроприємства. У 2014 році у якості військового добровольця ніс службу на кордоні із Білорусією, та на східному кордоні із Росією у складі групи ДВСЗ Східного регіонального управління. На початку 2015 року офіційно започаткував громадську організацію «Молодіжний військово-патріотичний центр «Третій полк»» де займаються діти із 4-х по 11-ті класи, студенти та молодь. Має 2-й розряд по боксу. А також практичні знання та вміння по рукопашному бою «Крав-мага», боротьбі греплінг.

Яриніч Сергій Ярославович

Яриніч Сергій Ярославович

Співорганізатор та головний інструктор RANGER CAMP UKRAINE. Освіта: Отримав у 2016 році диплом магістра «Педагогіка Вищої школи» (м.Київ) Регулярно бере участь у різного роду легкоатлетичних забігах, являється як учасником так і призером: «Kyiv Half Marathon – 2015», фінішер «Півмарафон на 21 км. Kyiv Half», призер «Легкоатлетичний крос» м.Київ, фінішер «Півмарафон на 21 км. м.Ковель» та інші. Учасник відкритого кубку із рукопашного бою м.Івано-Франківськ. 3-тє місце. 2010р. Учасник та багаторазовий переможець боїв без правил у «Бійцівський клуб» (м.Київ) (2013-2014 рр). Має інструкторсько-навчальний досвід роботи із дітьми у літніх дитячих таборах із 2015 року.

Тимощук Олександр Володимирович

Тимощук Олександр Володимирович

Тренер-інструктор RANGER CAMP UKRAINE. Освіта: вища не повна (триває навчання). Учасник та переможець чемпіонатів України з баскетболу 3х3. Чемпіон України Шкільної баскетбольної ліги з баскетболу 3х3 (2016 рік) . Гравець команди "СНУ ім. Лесі Українки", чемпіон Студентської баскетбольної ліги у дивізіоні Захід-1. Член баскетбольної команди "Старий Луцьк - Університет" Призер і переможець міських, районних і обл. змагань з легкої атлетики. Два рази поспіль здобував звання RANGER у таборі РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА. Лауреат Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального, вокального та хореографічного мистецтва "Перлина Заходу" серед ансамблів гітаристів.

Горошкевич Роман Володимирович

Горошкевич Роман Володимирович

Тренер-інструктор RANGER CAMP UKRAINE. Освіта: 2009-2012 рр. Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна», спеціальність «фізична реабілітація та спорт». Стаж занять бойовими мистецтвами – 20 років. Досвід тренерської роботи – 10 років. Неодноразовий чемпіон та призер всеукраїнських та обласних турнірів та змагань з боротьби дзюдо, сумо, самбо та бойове самбо. У 2008 році виконав розряд в майстри спорту з дзюдо, у 2011 році – з сумо, а у 2018 році – з боротьби самбо. У 2018 році вже був інструктором у літньому таборі RANGER CAMP UKRAINE. У м.Володимирі-Волинському веде секції для дітей та молоді з: ММА, дзюдо, САМБО.

Бахішев Максим

Бахішев Максим

Інструктор RANGER CAMP UKRAINE. Освіта: середня спеціальна. Активний учасник страйкбольної команди Ш.Т.У.Г. (Рівненська обл. м.Радивилів) Чемпіон страйкбольного турніру «Bodyguard team 2013» у складі команди Ш.Т.У.Г. (2013 р.) Переможець турніру «Bodyguard team 2013» в номінації краща «Тактична пара». Співорганізатор та учасник добових військово-прикладних рейдів (маршрути +25 км) Учасник Всеукраїнських страйкбольних заходів «Відкриття сезону» від Федерації страйкболу України (2012-2013 роки) Один із технічних співорганізаторів Всеукраїнського реконструкторського дійства «Війна в Афганістані 1979-1989рр» (2012 р., 2013 р., 2016 р.) (понад 100 учасників із різних куточків України)

Геращенко Олексій Олексійович

Геращенко Олексій Олексійович

Молодший інструктор RANGER CAMP Освіта: Закінчив Технічний ліцей НТУУ "КПІ". Колишній гравець хокейного клубу України "Сокіл" (м.Київ), та футбольного клубу "Зміна"(м.Київ). Постійний учасник різноманітних аматорських турнірів по футболу. Займався стрибками на батуті і неодноразово займав призові місця на змаганнях міських та обласних змаганнях. Грав у такі спортивні ігри як флорбол та гандбол. Регулярний учасник національно-патріотичних Теренових ігор. Курсант-рейнджер табору RANGER CAMP UKRAINE із 2019 року. 5-ть разів обирався командиром взводу. ТРИ рази здобув відзнаку “RANGER” Молодший інструктор RANGER CAMP, спеціалізується на: американський футбол, базова спортивна підготовка, топографія, футбол, army-drill.