20 нереальних подій які вас чекають у РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА - 2020 коли ви туди потрапите

20 нереальних подій які вас чекають у  РЕЙНДЖЕР КЕМП  УКРАЇНА  - 2020 коли ви туди потрапите

Ви зрозумієте, що вас просто «кинули під танки». Вам захочеться симулювати – інсульт, коронавірус, еболу, бубону чуму – тільки б батьки вас забрали додому звідси! Ви почнете цінувати абсолютно ВСЕ, що вам готує мама вдома, і будете з повагою ставитись до їжі, а не «перебирати харчами» перед батьками на кухні. Нелегальний шлак вашого організму («пепсі», шоколадки, цукерки, чіпси, сухарики та ін..) – різке впаде і вас очікує страшна ломка! Ваш кращий друг, ваше божество, ваш повелитель – смартфон – буде доступний вам на протязі «аж цілих» 60 хвилин, на протязі 24 годин кожної доби. Це страшний шок для вашого сприйняття цього світу!

Кілька слів про нашивку Ranger

Кілька слів про нашивку Ranger

В таборі Ranger Camp Ukraine практикується запекла боротьба і випробування за нашивку RANGER. Хтось на це дивиться із сарказмом, комусь байдуже, інші взагалі не розуміють для чого це все... Але є й інші, ті котрі здобували нашивку, згідно статистики це двоє із 10 курсантів- рейнджерів! Це хлопці та дівчата, котрі проявляють: силу своєї волі, характеру, терпіння, лідерські якості, вміння командної роботи, креативність та іпровізацію... РЕЙНДЖЕР - це не нашивка зі словом із 6-ти букв (RANGER).

7 ПРИЧИН ДЛЯ ХЛОПЦІВ ВІДВІДАТИ ТАБІР - РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА

7 ПРИЧИН ДЛЯ ХЛОПЦІВ ВІДВІДАТИ ТАБІР - РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА

Аналізуючи і дивлячись на реалії сучасного світу, на моє вікове покоління 18+, я не розумію чи хлопці зможуть діяти у критичній ситуації і чи взагалі зможуть відстояти свою честь, дівчини, друзів і близьких…У свій час я запитав у себе, а чи зможу я так!? Так, життя привело мене, свого часу, у РЕЙНДЖЕР КЕМП. І я для себе виділив 7 причин чому варто відвідати табір РЕНЙНДЖЕР КЕМП: Тут ти навчишся базовим навикам ММА/Боксу/Боротьби; Пройдеш курс "Ситуативна готовність" у стресових ситуаціях і лекції як діяти під час різних конфліктів;

RANGER CAMP UKRAINE - знання котрі знадобляться

RANGER CAMP UKRAINE - знання котрі знадобляться

Рейнджеркемп являється унікальним за своєю сутністю проектом. І однією із причин його унікальності є знання і практичні навички котрі знадобляться в реальному житті! Візьмемо для прикладу першу домедичну допомогу. Чи не стикаємося ми в житті з травмами, порізами, переломами, отруєннями, сонячними ударами? Звісно що так! Але чи кожен з вас в змозі надати потерпілому належну допомогу і не ускладнити ситуацію? Для цього в РКУ є теоретичні лекції та практичні уроки із медичних предметів, які  підготовлені сертифікованими інструкторами. Саме так – сертифікованими!

Все просто! Різниця між "Q-курс-1" та "Q-курс-2" на 2019 рік

Все просто! Різниця між "Q-курс-1" та "Q-курс-2" на 2019 рік

Багато батьків, майбутніх учасників літньоого табору РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА  та й самі курсанти-рейнджери запитують: «Чим відрізняються кью-курси 1 та 2 між собою?». Оскільки в нас на 2019 рік в навчальних курсах буде від 20% до 40% різних нововведень та змін, ми вирішили вам розповісти основні відмінності між «Q-курс-1» та «Q-курс-2». Отже основна відмінність це – випробування на найвищу нашивку «RANGER».

Минулорічний РКУ – 2018. Наш маленький звіт

Минулорічний РКУ – 2018. Наш маленький звіт

По-перше хочеться щиро подякувати, нашим доброчинцям, завдяки яким нам вдалось в деяких аспектах покращити матеріальну базу, збільшити кількість наметів для дітей, мати власні розкладні кухонні мебельні набори, збільшити кількість каріматів та спальних мішків для дітей. Також подякувати тим, хто допомагав здавалось якимось маленькими але реально важливими речами (друк дипломів для дітей, кубки чемпіонам із американського футболу, призи та купони знижок на спортивний та туристичний інвентар, організація автобусів для доставки на полігон дітей і виїзд із нього, медичне забезпечення та інші важливі дії).

Бери те, без чого не обійтись, а не те, що може знадобиться!

Бери те, без чого не обійтись, а не те, що може знадобиться!

Дуже часто нас запитують, що із собою брати, або давати дитині у РЕЙНДЖЕР КЕМП. Тому ця стаття саме для того, щоб знати що необхідно із собою взяти для комфортного перебування у нашому таборі. Розділимо речі на 2 складових. Одна відноситься до ОБОВ’ЯЗКОВОГО сегменту інша до РЕКОМЕНДОВАНОГО. Юному курсанту-рейнджеру ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно мати: