Яриніч Сергій Ярославович

Яриніч Сергій Ярославович

Співорганізатор RANGER CAMP UKRAINE.

Освіта: Отримав у 2016 році диплом магістра з «Педагогіка Вищої школи» (м.Київ)

Регулярно бере участь у різного роду легкоатлетичних забігах, являється як учасником так і призером: «Kyiv Half Marathon – 2015», фінішер «Півмарафон на 21 км. Kyiv Half», призер «Легкоатлетичний крос» м.Київ, фінішер «Півмарафон на 21 км. м.Ковель» та інші.

Учасник відкритого кубку із рукопашного бою м.Івано-Франківськ. 3-тє місце. 2010р.

Учасник та багаторазовий переможець боїв без правил у «Бійцівський клуб» (м.Київ) (2013-2014 рр).

Має інструкторсько-навчальний досвід роботи із дітьми у літніх дитячих таборах із 2015 року.

Був співробітником групи по охороні державного високопосадовця (тілоохоронець).

Брав участь у організації Всеукраїнських реконструкторських військово-історичних заходів.

Має персональні дипломи\сертифікати з: «Крав-мага» від президента Федерації України; спеціальний курс «Надання першої невідкладної допомоги»  м.Київ та м.Львів; курс «Інформаційна війна»; курс «Психологія конфліктів та способи боротьби з ними» ,подяка від спілки воїнів-афганців України за проведення тематичних реконструкторських подій "Афганістан 1979-1989рр", сертифікований курс ТССС (команда інструкторів із Нідерландів у 2022 році) та ін.

Інструктор у MOUNTAIN RANGERS (Карпати) веде: перша домедична допомога, туристична складова, командоутворюючі ігри та квести, настільні ігри.

Провідний інструктор RANGER CAMP UKRAINE, спеціалізується на: особиста та колективна безпека, рукопашний бій крав-мага, командоутворюючі і розвиваючі ігри та вправи, різноманітні командні змагання \ турніри\ челенджі, психологічна підготовка, цивільна домедична допомога, інформаційна безпека в суспільстві, бігові дисципліни, загальна фізична підготовка та інші спортивно-фізичні дисципліни.