Бормовий Руслан Володимирович

Бормовий Руслан Володимирович

Оганізатор та головний інструктор RANGER CAMP UKRAINE та MOUNTAIN RANGERS

Освіта: у 2006 році отримав диплом магістра "Економічної кібернетики"

Із 2008 року організовує Міжнародні та Всеукраїнські тематичні костюммовані ігри, реконструкторські та історично-моделюючі кілька добові міроприємства.

У  2014 році у якості військового добровольця ніс службу на кордоні із Білорусією, та на східному кордоні із Росією у складі групи ДВСЗ Східного регіонального управління.

На початку 2015 року офіційно започаткував громадську організацію «Зелений маяк», та відповідні структурні проекти в яких займаються діти із 8 років, студенти та молодь.

Має 2-й розряд по боксу. А також практичні знання та вміння по рукопашному бою «Крав-мага», боротьбі греплінг.

Із 2015 року як інструктор тренував військовослужбовців ЗСУ, бійців добробатів, прикордонників ДПСУ, особовий склад ТРО, розвідувальні групи сил спеціальних операцій (ССО) України тощо.

Має персональні дипломи та сертифікати проходження різноманітних військових курсів та тренінгів в т.ч. міжнародного зразка. Грамота та подяки за роботу із дітьми від міських, обласних та Всеукраїнських організацій.

Надінтенсивний 3-х місячний військовий «Q-course» спецпідрозділу «Green berets» ССО армії США - завершив у "ТОП-3" кращих на курсі.

Засновник платформи "Кібер ліга Волинь", яка провела близько 10 кібер турнірів у 4 населених пунктах Волині. ("Ліга Чемпіонів", NHL-2022, "Naruto", автоперегони тощо, на платформі PlayStation 4).

Засновник та інструктор проекту "Врятувати життя - може кожен" від ГО "Зелений маяк" по навчанню вчителів та учнів шкіл, основам першої домедичної допомоги (понад 60 закладів освіти у 20+ населених пунктах).

Має свідоцтво державного зразка від Міністерства молоді та спорту України "Молодіжний працівник. Молодіжна робота та молодіжна політика".

Учасник семінарів, круглих столів та тренінгів по роботі із дітьми та молоддю України в т.ч. від іноземних представництв  (США, Велика Британія, Польща).

Головний інструктор у MOUNTAIN RANGERS (Карпати) веде: кібер-спортивні турніри, основи кіно, перша домедична допомога, скелелазання, американський футбол, туристична складова, зимові види спорту, лекційні матеріали по різних актуальних тематиках.

Головний інструктор у RANGER CAMP UKRAINE спеціалізується на: рукопашний бій, бокс, боротьба греплінг, психологічна підготовка, американський футбол, бейсбол, футбол, тактична та цивільна медицина, тактико-спеціальна та вогнева підготовка, топографія, розвідувальна діяльність та інші millitary-дисципліни.