Бормовий Руслан Володимирович

Бормовий Руслан Володимирович

Оганізатор та головний інструктор RANGER CAMP UKRAINE

Освіта: у 2006 році отримав диплом магістра "Економічної кібернетики"

Із 2008 року організовує Міжнародні та Всеукраїнські тематичні костюммовані ігри, реконструкторські та історично-моделюючі кілька добові міроприємства.

У  2014 році у якості військового добровольця ніс службу на кордоні із Білорусією, та на східному кордоні із Росією у складі групи ДВСЗ Східного регіонального управління.

На початку 2015 року офіційно започаткував громадську організацію «Молодіжний військово-патріотичний центр «Третій полк»» де займаються діти із 10 років, студенти та молодь.

Має 2-й розряд по боксу. А також практичні знання та вміння по рукопашному бою «Крав-мага», боротьбі греплінг.

Із 2014 року як інструктор тренував військовослужбовців ЗСУ, бійців добровольчих батальйонів, прикордонників ДПСУ, особовий склад тер.оборони, розвідувальні групи сил спеціальних операцій (ССО) України та інші.

Має персональні дипломи та сертифікати різноманітних військових курсів та тренінгів в т.ч. міжнародного зразка. Грамота та подяки за роботу із дітьми від міських, обласних та Всеукраїнських організацій. Подяки та грамоти командування за підготовку особового складу військових їхніх підрозділів.

Надінтенсивний 3-х місячний військовий «Q-course» спецпідрозділу «Green berets» ССО армії США  - завершив у "ТОП-3" кращих на курсі.


Головний інструктор RANGER CAMP UKRAINE спеціалізується на: рукопашний бій, бокс, боротьба грепплінг, психологічна підготовка, американський футбол, бейсбол, футбол, тактична та цивільна медицина, тактико-спеціальна та вогнева підготовка, топографія, розвідувальна діяльність та інші millitary-дисципліни.